Szczegóły dojazdu z Katowic na wazektomię w ZdrOva

Jak dojechać na wazektomię z Katowic
wazektomia-katowice-dojazd-z-katowic

Samochodem na wazektomię z Katowic – jedzie się ko 3 godziny 35 minut. Dojeżdżając na wazektomię do Warszawy od strony Poznania należy uważać by nie zjechać z A2 odnogą na południe Warszawy. Patrzymy na drogowskazy i jedziemy na Gdańsk i na Białystok.

Z Poznania jechać jak na Gdańsk i białystok

Z Katowic na wazektomię do ZdrOva. Tuż za węzłem Konotopa jest mała pułapka. Intuicyjnie jadąc prosto zjeżdżamy z A2 i jedziemy na południe Warszawy. Jeżeli tak się stanie, to nasza podróż z Katowic na wazektomię wydłużyć się może nawet o godzinę, ponieważ Warszawa jest bardzo zakorkowana. Za węzłem Konotopa zjeżdżamy w prawo na wiadukt, który łukiem kieruje się na północny wschód. Drogowskazy: Gdańsk, Białystok, Augustów. Dojeżdżając do mostu Grota-Roweckiego proszę trzymać się prawej strony. Most w stronę na wschód podzielony jest barierkami. Jeżeli wjedziemy na pasma środkowe wywiezie nas za daleko na Bródno a my mamy zjechać pierwszym zjazdem za mostem w ul. Jagiellońską.

Zjazd pierwszym zjazdem z A2 w Jagiellońską

Z Katowic na wazektomię do zdrOva z mostu Grota Roweckiego należy zjechać w ul. Jagiellońską.
UWAGA utrudnienie. Zjechać można jedynie z pasów po prawej stronie mostu. Pasy środkowe od prawych oddziela barierka, która zaczyna się kilkaset metrów przed mostem na Żoliborzu

zjazd z A2 w Jagiellońską

Zjazd z A2 w ul. Jagiellońską. Dalej do ZdrOva jedziemy kilka kilometrów tylko prosto.
Wejście do gabinetu wazektomii jest na przeciwko kamienicy nr 32 przy ul. Jagiellońskiej. parkowac-na-jagiellonskiej

Katowiczanie parkują na wysokości kamienicy nr 32 przy ul. Jagiellońskiej. Wejście do Wazektomii ZdrOva jest po przeciwnej stronie ulicy.

Wazektomia Katowice