Na wazektomię do Katowic z daleka

Duża część naszych pacjentów przyjeżdża na wazektomię z daleka, czasem z bardzo odległych miejscowości jak Legnica, Szczecin, Rzeszów, Suwałki czy z zagranicy. Katowice nie są aż tak odległą destynacją i wielu mężczyzn przyjeżdża do nas własnym samochodem. Oto kilka praktycznych rad dla kandydatów do wazektomii z daleka.

JEŻELI NA WAZEKTOMIĘ ZAMIERZASZ PRZYJECHAĆ WŁASNYM SAMOCHODEM:

  1. Jeżeli przyjechałeś samochodem na wazektomię do Katowic to po zabiegu wazektomii możesz sam prowadzić samochód nawet przez bardzo długi czas i nie potrzebujesz dodatkowej osoby do pomocy. Fotel kierowcy zapewnia komfortową pozycję ciała. Aby prowadzić samemu auto po wazektomii należy jednak odczekać około 30 minut i napić się w tym czasie mocnej słodkiej kawy (którą częstujemy kierowców)
  2. Jeżeli oglądając mapkę dojazdu, wchodziłeś w podgląd satelitarny, zobaczyłeś, że obok kliniki Medycyna Dąb (gdzie wykonujemy wazektomię) jest sporo wolnych miejsc gdzie można zaparkować samochód. 
  3. Nie krócej niż 3 godziny przed zabiegiem wazektomii możesz zjeść lekki posiłek. Musisz jednak pamiętać, że nie powinieneś spożywać pokarmów ciężkostrawnych (długo zalegających w żołądku), czyli warzyw, owoców, ryb i mięsa. Przykładowy lekki posiłek to jajecznica na maśle, twarożek, biała bułka, herbata. Po zabiegu możesz jeść do syta.

JEŻELI NA WAZEKTOMIĘ ZAMIERZASZ PRZYJECHAĆ KOMUNIKACJĄ PUBLICZNĄ

  1. Jeżeli planujesz przyjechać do nas komunikacją publiczną, w pierwszej kolejności sprawdź godziny powrotu i zaplanuj zabieg wazektomii tak, żebyś nie czekał zbyt długo na transport powrotny. Na przykład, jeżeli pociąg przyjeżdża do Katowic o godzinie 9:00 a powrotny pociąg wyjeżdża o 15:00, lepiej wykonać zabieg wazektomii około godziny 13:00. Pamiętaj, aby zapewnić sobie miejsce siedzące w pociągu.
  2. Pacjenci przyjeżdżający na zabieg wazektomii pociągiem powinni wysiąść na dworcu Katowice, ponieważ znajduje się on najbliżej kliniki “medycyna Dąb” 7-10 minut taksówką.

BADANIE NASIENIA PO WAZEKTOMII

W ramach wazektomii przysługuje ci u nas bezpłatne badanie nasienia. Jeżeli masz do nas bardzo daleko, możesz przesłać nasienie kurierem do Warszawy. Pamiętaj jednak, aby uwzględnić czas dotarcia próbki do naszego gabinetu. Pamiętaj, że nie zawsze jesteśmy w gabinecie. Nie wysyłaj próbki tuż przed weekendem a najlepiej skontaktuj się z nami wcześniej telefonicznie i uzyskaj wskazówki co do wysyłki. Wynik badania przesyłamy wtedy na podany przez Ciebie adres mailowy.
PAMIĘTAJ!

1.) nasienie badamy tylko w Warszawie. Przesyłkę kurierską należy zaadresować: ZdrOva, ul. Floriańska 6 lok U-4, 03-707 Warszawa. 

2.) przesyłkę należy wysłać TYLKO kurierem (a nie Poczta Polską) – poczta wystawia awizo a przesyłka musi być do nas dostarczona bezpośrednio.

Na powyższej mapce kliknij wskazówki dojazdu, wybierz środek transportu (np. samochód, pociąg, autobus), zobaczysz, ile czasu zajmie dojazd z Twojej miejscowości do Katowic (Wazektomia ZdrOva – klinika Medycyna Dąb).